Kalendář akcí
Akce Family Pointu
Měsíční programové nabídky
Panenky Unicef
Odběr novinek

Jednou za čtrnáct dní pořádáme na našem Family Pointu Akce pro rodiče s dětmi. Jedná se o přednášky/besedy/diskuze na různá témata. Akce probíhají zpravidla ve středu v pravidelném čase od 10.00 do 11.00. Na Akci není nutné se přihlašovat a jsou zdarma. Děti jsou samozřejmě vítány :-)

Ve výjimečných situacích (např. onemocnění lektora) se může téma Akce nebo termín konání změnit.  

Pracovnice FP pro Vás připraví vánoční čaj a nejen to, také si rády předáváte recepty? A třeba i rodinné, našich babiček, maminek, tetiček? O vánocích je na to vhodná chvíle. Pokud se budete chtít podělit s ostatními o pár kousků cukroví, zúčastněné to určitě potěší.

Detektivní kniha pro děti. Příběh zasazený do reálného prostředí brněnské přírody. S knihou v ruce běžte po značkách na výlet do míst, kde myšák Očko řešil záhadné případy. Autorské čtení a představení knihy.

Bílý kruh bezpečí poskytuje odbornou, bezplatnou a diskrétní pomoc obětem trestných činů. Pozvání na besedu přijala paní Dagmar Neugebauerová.

Vyrobíme si praktické pouzdro na tužky, i malé naušnice.

Už jste si položili otázku, kdy a jak začít číst dětem? Pokud Vás zajímá odpověď, přijďte na přednášku.

O úspěchu aplikace svědčí nejen několik prestižních ocenění, ale především reálné příběhy lidí, kterým aplikace skutečně pomohla zachránit život. Jak využít tuto aplikaci nám přijde pohovořit zakladatel aplikace Filip Maleňák.

Potřebujete pomoci se stravováním v souvislosti s poruchou příjmu potravy? Řešíte speciální dietu nebo potřebujete nastavit vyvážený jídelníček? Potřebujete zhubnout, nebo naopak přibrat? Beseda s pracovnicí Centra Anabell, které pomáhá nejen lidem s poruchami příjmu potravy.

Tato netradiční taneční metoda je určena převážně pro seniory, anebo ty, kteří se z jakýchkoli důvodů již nemohou účastnit párových nebo jiných tanců. Je to tedy cesta, skrze kterou je možné tančit a to i přes různé zdravotní obtíže.

Chcete si vyrobit malou velikonoční vazbu? Tak máte jedinečnou příležitost pod vedením talentovaných floristů z největšího květinářství v centru Brna.