Kalendář akcí
Akce Family Pointu
Měsíční programové nabídky
Panenky Unicef
Odběr novinek

Nordic Walking, česky Severská chůze, je sportovní chůze se speciálními sportovními holemi pro lepší kondici, zejména zlepší práci horní poloviny těla. Zaměříme se na správné zvládnutí kompletní techniky Nordic Walkingu. Ukážeme Vám, jak pohyb provádět tak, aby byl co nejefektivnější a posílili jsme u něj co nejvíce svalů celého těla. Upozorníme Vás na nejčastější chyby a jak se jim vyvarovat.

Začátek akce v 10.00 hod.

logo Brno zdrave mestoSprávný jídelníček by se měl ideálně skládat ze tří hlavních jídel (snídaně, oběd, večeře) a dvou svačinek, které nejsou důležité jen pro děti, ale i pro dospělé. Co si však na svačinku vybrat? Jaké skupiny potravin by měla obsahovat? Jak si připravit chutnou a rychlou svačinku? To vše se dozvíte na akci FP.

Akce výjimečně proběhne v pondělí, začátek v 10.00 hod.

Beseda se koná v rámci Brněnských dnů pro zdraví.

 

1. Dítě a rodič v systému sociálních dávek
2. Doby pojištění, náhradní doby pojištění pro účast na nemocenském a důchodovém pojištění
3. Pojistný a nepojistný systém dávek sociálního zabezpečení

Začátek akce v 10.00 hod.

Ochutnávka z kurzu Efektivního rodičovství, které probíhá v Centru pro rodinu a sociální péči. Provedeme Vás krátkým teoretickým výkladem, jak dosáhnout spolupráce a respektu mezi rodičem a dítětem.

Začátek akce v 10.00 hod.

Masírování bodů na chodidlech, které poskytuje úlevu a léčení onemocnění. V praxi si ukážeme, že chodidla jsou opomíjené části těla a věnovat se jim se vyplatí. U dětí i dospělých.

Začátek akce v 10.00 hod.

Jak věřit/nevěřit tomu co se píše v tisku, co se nabízí na předváděcích akcí apod.

Začátek akce v 10.00 hod.

Na Family Point zavítá Mikuláš s Andělem. Něco málo si o postavě sv. Mikuláš povíme.

Začátek akce v 10.00 hod.

A nejen to, také si rády předáváte recepty? A třeba i rodinné, našich babiček, maminek, tetiček? O vánocích je na to vhodná chvíle.

Začátek akce v 10.00 hod.