Kalendář akcí
Akce Family Pointu
Měsíční programové nabídky
Panenky Unicef
Odběr novinek

Ozdobte si dveře vlastním výtvorem a přivítejte symbolicky nejen jaro, ale třeba i návštěvu.

Milé maminky, tatínkové a další, přijďte na již několikátý ročník bazárku na Josefské v centru Brna. Maminky budou prodávat dětské (a kojenecké) oblečení a potřeby na jaro a léto pro děti od narození až do deseti let věku. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že si pro své děti odnesete něco pěkného. Bude z čeho vybírat! Prodávající jsou už nahlášeni.

Pátek – začátek od 14.00–17.00 hod.

Rychlé poskytnutí první pomoci před příjezdem záchranné služby výrazně zvyšuje šanci postiženého na přežití. S mobilní aplikací Záchranka v tom nikdy nejste sami. Na přednášce se dozvíte víc.

Jaro je tady a s ním taky touha pro rozjasněném jemném líčení. Plesová sezóna je sice ta tam, ale večírky, svatby či jiné rozptýlení nekončí. 

Už jste si položili otázku, kdy a jak začít číst dětem? Pokud Vás zajímá odpověď, přijďte na přednášku.

Tato netradiční taneční metoda je určena převážně pro seniory, anebo ty, kteří se z jakýchkoli důvodů již nemohou účastnit párových nebo jiných tanců. Je to tedy cesta, skrze kterou je možné tančit a to i přes různé zdravotní či psychické obtíže.

Detektivní kniha pro děti. Příběh zasazený do reálného prostředí brněnské přírody. S knihou v ruce běžte po značkách na výlet do míst, kde myšák Očko řešil záhadné případy. Autorské čtení, písničky a představení knihy.

Detektivní kniha pro děti. Příběh zasazený do reálného prostředí brněnské přírody. S knihou v ruce běžte po značkách na výlet do míst, kde myšák Očko řešil záhadné případy. Autorské čtení a představení knihy.

Pracovnice FP pro Vás připraví vánoční čaj a nejen to, také si rády předáváte recepty? A třeba i rodinné, našich babiček, maminek, tetiček? O vánocích je na to vhodná chvíle. Pokud se budete chtít podělit s ostatními o pár kousků cukroví, zúčastněné to určitě potěší.

Na Family Point zavítá Mikuláš s Andělem. Něco málo si o postavě sv. Mikuláše povíme.

Děti dostanou malý dáreček a kdo bude chtít, bude připraveno i malé tvoření.

Začátek akce v 10.00 hod.