Kalendář akcí
Akce Family Pointu
Měsíční programové nabídky
Panenky Unicef
Odběr novinek

Kalendář akcí – květen, obsahuje pozvánky na kulturní, sportovní, společenské a jiné akce, pořádané ve Veselí nad Moravou a okolí.
Uváděné informace na našich stránkách jsou bez záruky. Více zde.

Od 18.– 20. květen 2018, Gastronomické akce
Ivančice na Brněnsku uspořádají Slavnosti chřestu už po 24. Na náměstí budou lidé moci ochutnat minimálně 30 chřestových specialit, na nádvoří radnice budou na návštěvníky čekat vinaři. Bohatý kulturní program a program pro děti je zaručen.

Rádi přivítáme všechny příznivce jedné i více stop OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO. Více informací zde.

Komentovaná prohlídka v Galerii Slováckého muzea.
Uskuteční se tento čtvrtek 8. března v 17.00 hodin. Slovem a jistě také vtipem vás potěší autor Jaroslav Kovanda ze Zlína, který přidá autorské čtení ze svých knih.

Na březen jsme pro Vás připravili zajímavé akce.

Nabízejí zajímavé akce v březnu 2018.

Zveme Vás na zajímavé akce v březnu 2018.

Přehled kulturních, společenských, turistických a sportovních akcí, které se uskuteční ve Veselí n. M. a okolí v březnu 2018. Srdečně Vás zveme na všechny uvedené akce.

V letošním roce již pošesté budou návštěvníci Slavností moravského uzeného na hradě Veveří rozhodovat o králi moravských uzenářů.

Slavnosti se budou konat opět první březnový víkend 3.–4. března 2018 na nádvořích hradu Veveří.K tanci i poslechu bude hrát cimbálová muzika a vystoupí Jožka Šmukař. Zájemci navíc ochutnají zabijačkové speciality nebo lahodná vína hustopečských vinařů.