Akce Family Pointu Josefská 1
Akce Family a Senior Pointu Brno-Lesná

Od 1. 7. 2020 máme otevřeno pro všechny!

10. 7. 2020 Muzikoterapie

 

Na co se můžete těšit

Akce, které proběhly

Měsíční programové nabídky
Panenky Unicef
Odběr novinek

PLÁNOVANÉ AKCE FAMILY POINTU JOSEFSKÁ JSOU AŽ DO KONCE SRPNA ZRUŠENÉ.

 Jednou za čtrnáct dní pořádáme na našem Family Pointu Akce pro rodiče s dětmi. Jedná se o přednášky/besedy/diskuze na různá témata. Akce probíhají zpravidla ve středu v pravidelném čase od 10.00 do 11.00. Na Akci není nutné se přihlašovat a jsou zdarma. Děti jsou samozřejmě vítány :-)

Ve výjimečných situacích (např. onemocnění lektora) se může téma Akce nebo termín konání změnit.  

Tvoření ke Dni otců = třetí neděle v červnu.
A tento den se kvapem blíží – už tuto neděli 21. 6. mají svátek všichni tatínkové.

Stejně jako maminky si také tátové určitě zaslouží, abychom si na jejich den vzpomněli a něčím milým je překvapili. A od toho jsme tady my, abychom vás inspirovali, čím naše/vaše tatínky potěšit 🙂

Podobně jako na Velikonoce nebo Den matek si naše skvělá kolegyně Monika (jistě ji znáte z Family Pointu na Josefské) připravila parádní výrobky, které s menší či větší dávkou šikovnosti a trpělivosti jistě zvládne každý z nás.

Tak směle do toho a půl je hotovo 🙂 Co všechno si vyrobíme? Originální držák na mobil Jedinečná podložka pod myš. Už žádné papírky po stole, tatínku 🙂

 


Tvoření ke Dni matek

Blíží se nám Den matek – 10. května a naše kolegyně Monika si opět připravila tipy, jak maminky potěšit vlastnoručním výrobkem.

Obdarujte své maminky (ale klidně i tatínky - ti slaví svůj Den třetí červnovou neděli) jednoduchým a přece krásným srdíčkem, 3D tulipánem nebo přáníčkem. Anebo vším dohromady :-)První historická Akce FP online - Velikonoční tvoření

Naše kolegyně Monika, kontaktní pracovnice Family Pointu, kterou určitě moc dobře znáte, natočila úžasná videa s návody na jednoduchou i trochu náročnější velikonoční výzdobu.

Vyrobte si roztomilou ovečku, opravdu jednoduchá papírová vajíčka… nebo se pusťte do krásné interiérové dekorace z jarních přírodnin a vlastní fantazie.