Akce Family Pointu Josefská 1
Akce Family a Senior Pointu Brno-Lesná
Měsíční programové nabídky
Panenky Unicef
Odběr novinek

Po přednášce budete schopni rozeznat, jaké olejíčky je vhodné použít na odřeniny, popáleniny, bolesti, namožená záda, bolavé nohy, na bolesti zubů nebo jak vyzrát na dotěrný hmyz.

 

V jednotlivých obdobích růstu přicházejí důležité vývojové úkoly a výzvy, jejichž dobré zvládnutí je předpokladem dalšího zdravého osobnostního vývoje. Přijďte se dozvědět něco o tom, čím děti v jednotlivých etapách procházejí a jak jim můžeme pomoci ke zdravému a spokojenému rozvoji.

Pokud máte doma PET lahev, stačí si jednu přinést s sebou. Ukážeme si, jak se dá recyklovat PET lahev a jak se z ní dá vyrobit krásný šperk.

Srdečně Vás i Vaše děti zveme v pátek 17. 5. od 10.00 do 13.00 hodin na oslavu desátých narozenin Family Pointu. Můžete se těšit na bohatý program. Pro děti je připravený kouzelník, tvoření i dort. Těšíme se na Vás.

 

Návrat na trh práce je pro maminky po rodičovské dovolené velkou životní změnou. Připravit se na ni vám pomůže nová služba Kariérové poradenství na Family Pointu. Co vše od ní můžete očekávat, se dozvíte na naší besedě.

Pondělí – začátek od 10.00–11.00 hod.

Ozdobte si dveře vlastním výtvorem a přivítejte symbolicky nejen jaro, ale třeba i návštěvu.

Milé maminky, tatínkové a další, přijďte na již několikátý ročník bazárku na Josefské v centru Brna. Maminky budou prodávat dětské (a kojenecké) oblečení a potřeby na jaro a léto pro děti od narození až do deseti let věku. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že si pro své děti odnesete něco pěkného. Bude z čeho vybírat! Prodávající jsou už nahlášeni.

Pátek – začátek od 14.00–17.00 hod.

Rychlé poskytnutí první pomoci před příjezdem záchranné služby výrazně zvyšuje šanci postiženého na přežití. S mobilní aplikací Záchranka v tom nikdy nejste sami. Na přednášce se dozvíte víc.

Jaro je tady a s ním taky touha pro rozjasněném jemném líčení. Plesová sezóna je sice ta tam, ale večírky, svatby či jiné rozptýlení nekončí. 

Už jste si položili otázku, kdy a jak začít číst dětem? Pokud Vás zajímá odpověď, přijďte na přednášku.