Akce Family Pointu Josefská 1
Akce Family a Senior Pointu Brno-Lesná
Měsíční programové nabídky
Panenky Unicef
Odběr novinek

Očekávaným projektem ve vlastní produkci je operní pantomima DER TRAUM / SEN Michaela Haydna (24., 25. a 26. 7.2020). Přátelská nálada letního historického města v kombinaci se špičkovými interprety a místními víny činí z Hudebního festivalu Znojmo nezapomenutelnou událost.

Dovolujeme si vás srdečně pozvat na slavnostní otevření nově zrekonstruované budovy zámečku a nové stálé expozice MUSEUM PICTUM v pátek 26. 6. 2020 v 19.00 hodin. Více zde.

Historické a vojenské akce. Ne všechny památky mají v zimě zavřeno, na zámku v Bučovicích můžete navštívit expozici Moravský aristokrat v labyrintu světa i v tomto zimním období. 7. leden 2020 - 29. březen 2020. Nahlédnete zde do života moravských aristokratů, dozvíte se, jak získávali vzdělání, majetek či jakým koníčkům se věnovali.

13. ročník oblíbeného znojemského jazzového festivalu otevře novou kluturní sezónu. V průběhu festivalového týdne proběhne jedenáct akcí. Účinkují Cosi, Charlie Slavík, Stadtnusik Hollabrunn, Hot Brew Trio, Allison Wheeler, Jeff Alkire Quartet nebo Marianne Solivan & Walter Fischbacher.

Městská organizace KDU-ČSL Vyškov, Orel jednota Vyškov a Charita Vyškov vás zvou na již tradiční Lidový ples. Ples se uskuteční 10. 1. 2020. Více zde.

Můžete si přijít zabruslit až do poloviny února. Více zde.

Co si sami vyrobíte: -ČERSTVÝ SÝR - farmář (přírodní či ochucený. K ochucení jsou k dispozici směsi koření, případně si lze donést vlastní dle chuti. Více zde.

Zajímavé akce. Více zde.

Kyjov zve na akce v prosinci 2019. Více zde.

ZUŠ Vyškov Vás zve na výstavu betlémů. Více zde.